Servere samp

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

servere samp romanesti

GameMode Samp 6_1390854039_huahuahua
Te astept intr-o noua comunitate de SA:MP ! Avem un server de samp bine lucrat ! rpg.blown.ro !

    GameMode Samp

    avatar
    laurwtf


    Mesaje : 23
    Data de înscriere : 30/08/2014

    GameMode Samp Empty GameMode Samp

    Mesaj Scris de laurwtf Sam Aug 30, 2014 5:35 am

    BLUE.LEGENDZ.RO:7777 | 93.119.26.219:7777

    Dupa cum stiti, am avut un oarecare succes pe nisa SA:MP, dar din lipsa de timp, am fost nevoit sa-mi abandonez proiectul.

    M-am gandit, ar fii frumos sa redeschid un server, unde sa ma implic, sa fac o.. "familie". Asa a luat nastere BLUE.LEGENDZ.RO:7777 | 93.119.26.219:7777


    Cateva detalii despre server

    Serverul are un inceput promitator, un gamemod atractiv, bazat 50% RolePlay - RolePlay HARD [Ceva unic].

    Serverul ruleaza pe ultima versiune de SQL [2.8.4] rz2, gazduit in regia "0ping.ro"

    Momentan folosim versiunea BETA v1.4.2, serverul primeste update-uri zilnice.

    Detinem un sistem premium unic, cu diferite abilitati, dar si un sistem WAR bazat pe teritorii, si "SERVIETA".

    Despre sistemele BLUE.LEGENDZ.RO:7777

    Pe server putem gasii anumite facilitati, cum ar fii:

    PET SYSTEM v1.0 - Detii gradul de PREMIUM ( Donator ) ? Printr-o singura comanda /setpet, iti poti alege unul din 8 animale, care te insotesc peste tot. Evident, aceste animale au nevoie de HRANA, APA.

    Cateva poze, puteti "trage" cu ochiul:

    SPAWN CIVIL - Aici se intampla toata actiunea. Aceasta zona este una SAFE, atacurile/bataile/scandalurile nu sunt permise aici, ma rog, exceptand betivii de la carciuma.

    GameMode Samp QoTZWGt

    SISTEM SIGURANTA BICICLETA/MOTOR - Vrei sa fii vigilent, sa nu ai probleme cu "curcanii"? Nici-o problema ! Cand intrii intr-un vehicul pe 2 roti ( Bicicleta, Motocicleta ) casca iti este pusa instant, inlaturand orice problema cu "garda"

    GameMode Samp DVmhM9b

    Radio System - Aflandu-ne in secolul 21, nu are rost sa punem 99.999 radio-uri, sa se auda toate. Asa ca, atunci cand esti pe server, sau intr-un vechicul, poti folosii comanda /radio unde iti poti alege radio-ul preferat.

    ATENTIE ~ Doresti sa asculti ORICE melodie, direct in joc? Atunci, detinand gradul de PREMIUM ( Donator ) Poti folosii: /youtubep, introduci link-ul melodiei prefereate, si, SURPRIZA. Te poti bucura non-stop de muzica. [ Se pot incarca melodii sau playlist-uri intreci ].

    GameMode Samp XIysP64

    GPS System - Pot spune cu mana pe inima ca detinem cel mai avansat sistem de GPS, peste 30+ locatii, checkpoint-uri corecte, fara nici ce-a mai mica gresala.

    GameMode Samp J6eP5WN

    Faction System - Pe majoritatea serverelor de cartier, faction list-ul iti este aratat intr-un mod aparte, usor de vizualizat.

    GameMode Samp 7mpsqna

    AdminHELP - Intelegem ca doresti sa ai o privite de ansablu si pe partea administrativa, te lasam sa tragi cu ochiul, din nou.

    GameMode Samp 8mMxc8s


    Calitatea ne reprezinta, playerii ne recomanda

    GameMode Samp UJTI2q1



    Ultima editare efectuata de catre laurwtf in Sam Ian 17, 2015 1:30 pm, editata de 1 ori
    avatar
    xSeal
    Vizitator


    GameMode Samp Empty nu

    Mesaj Scris de xSeal Mar Oct 07, 2014 5:18 am

    nu e bun ip
    avatar
    laurwtf


    Mesaje : 23
    Data de înscriere : 30/08/2014

    GameMode Samp Empty Re: GameMode Samp

    Mesaj Scris de laurwtf Sam Ian 17, 2015 1:30 pm

    Sus 2015

    Continut sponsorizat


    GameMode Samp Empty Re: GameMode Samp

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mier Mai 15, 2024 3:33 am